Site İçi Uyulması Gereken Kurallar

Sohbete giriş yapan her kullanıcı alttaki kuralları kabul etmiş sayılır ve ihlal durumunda gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır.


Gizlilik Kullanıcılarımızın güvenliği ve sitemizde rahatça sohbet etmeleri bizim için çok önemlidir. Bu anlamda tüm görüşmeler kişiden kişiye yapılır. Bu kuralımızdan yola çıkarak sohbet esnasında (ad soyad, telefon numarası, skype, e-mail adresi) dağıtımı kesinlikle yasaktır.

Cinsiyet Görüntü ve ses olarak cinsiyet yanıltmacası sistem içerisinde en belirgin yasaklarımız arasındadır. Giriş yaparken belirtmiş olduğunuz cinsiyetinizin dışında webcam karşısında (şapka, başörtü, gözlük) gibi yanıltıcı materyaller kullanılamaz.

Siyasi Propaganda Sitemiz içerisinde kesinlikle siyasi mesajlar/sohbetler yasaktır. Hangi parti olursa olsun, bahsi geçen partiye yönelik eleştiri veya yüceltmeye yönelik hiçbir yazı,resim,ses kaydı paylaşılamaz. Bu konuda ısrarcı davrananlar hakkında bilişim şube ekipleri tarafından takip başlatılmaktadır.

Reşitlik (18+) Sitemizden faydalanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız şarttır. Bu şartı delen katılımcılar tespit halinde siteden kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır. Sitemiz yer sağlayacı konumunda olduğundan bu yasağa uymayanlar hakkında sorumluluk kabul etmemektedir.

T.C Yasaları T.C Yasalarınca suç sayılan tüm madde ve hükümler sitemiz içerisinde yasaktır. Bilişim suçlarınca tespit edilmesi gereken katılımcılarımızın olması halinde yönetim ekibimiz şahsın IP bilgilerini gerekli mercilere iletir.


Site Kuralları Hakkında

Eğlenceli bir sohbet için, kurallara uymalısınız

Yeni Kişiler Tanımak

Aceleci davranmak sağlıklı tanışmayı engeller

Doğru Kanal Tercihleri

İlgi alanlarınıza yönelik sohbet için doğru kanala giriş yapmalısınız.

Destek Sistemi

Yaşadığınız her soruna çözüm için yedi yirmi dört aktif destek.

Sohbet ve Chat Sitesi

  • Site Kuralları
  • Uyarılar;

    Site içerisinde sohbet etmeden önce kuralları okumanızı tavsiye ediyoruz.